S’do e besoni kush ia bën fotot e bukura, Emina Cunmulajt!

Modelja Emina Cunmulaj, tashmë nuk ka nevojë për fotografë, sepse e ka atë në shtëpi.

Vajza e saj 3 vjeçare, Ella, i bën foto mamit, sa herë ajo do.

Këtë na  e ka treguar Emina përmes disa postimeve në Instagram, ku në fillim Ella kishte fotografuar kukullën e saj Elsa dhe lëngun që po pinte.

LEXO DHE :  Shërohen tre persona nga koronavirus në Itali, me ilaçin kundër Ebolës

Pastaj, kishte fotografuar Eminën, por pa i kapur kokën.

Gjithsesi, në fund ia ka dalë ta fotografojë të plotë mamin e saj dhe mund të themi se kishte shkrepur një foto vërtet të bukur./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.