Rriten temperaturat, por fillojnë shirat. Ja moti për sot!

Orët e para të ditës së sotme do të jenë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por duke filluar nga mesdita, vranësirat do të shtohen në të gjithë territorin, duke sjellë reshje  shiu në zonat veriore dhe qendrorë. Orët e natës do të rikthejnë kthjellimet në të gjithë territorin.

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti sot!

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes, por ulen në mesditë duke luhatur nga 0 gradë celsius deri në 16 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.