Rënie temperaturash, ja si do të jetë moti sot!

Deri në mesditë moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, në të gjithë vendin.  Pasditja sjell shtim të vranësirave, ku më të dukshme paraqiten në ekstremin verior, dhe lindor, duke sjellë edhe rrebeshe shiu. Ndërsa në bregdet do të këtë kthjellime. Nga meteoalb mësohet se, temperaturat do të jenë konstante në mëngjes, por në mesditë, do të ketë rënie në dy ose tri gradë, duke luhatur, 16 deri në 32 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Brenda pushimeve luksoze të Chiara Ferragnit, ja fotot mahnitëse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.