Rashel thotë se nuk ka bërë ndërhyrje, por ja si dukej ajo vite më parë!

Bukuroshja Rashel Kolaneci, është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Pasi u bë e famshme në emisionin e Ermal Mamaqit, ku binte në sy për format super seksi, Rashel shpesh është sulmuar në rrjetet sociale, si një vajzë që është e bukur falë ndërhyrjeve plastike. Megjithatë Rashel gjithmonë e ka mohuar të ketë kryer ndërhyrje në fytyrë, apo trup dhe se ëstë plotësisht natyrale.

LEXO DHE :  Vera Grabocka, Timo Flloko dhe një zemër e madhe e kuqe

Mirëpo një foto e publikuar nga “Vipat E Bllokut” tregon se bukuroshja, para disa vitesh, nuk ka pasur të njëjtën formë të hundës, që ka sot./d.r-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.