Rama tregon mesazhin e fundit që i ka dërguar Lulzim Bashës

Kryeministri Edi Rama, në studion e emisionit “Java”, në RTSH, ka zbuluar mesazhin që i ka dërguar kreut të PD-së, Lulzim Basha, pas tërmetit të 26 nëntorit, që la pasoja të mëdha.

Nuk ka pasur asnjë sms (Ne shkurt). Unë i kam çuar një mesazh (Bashës) në ditët pas tërmetit për t’i kërkuar…sugjeruar që të jemi bashkë, dhe kaq. Komunikimi i fundit me të ka qenë kur PD ka qenë ende në parlament.”, tha Rama./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Basha pas takimit me aleatët: Rrezikohet grusht i pastër shteti

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.