Rama: T’i shërbesh popullit tënd është mirësia më e madhe

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një thënie të shenjtë.

“Çdo kohë është e humbur, përveç kohës kur mbjell mirësi, t’i shërbesh popullit tënd është mirësia më e madhe”, thuhet në shprehjen që ka publikuar kryeministri./E.B-dritare.net

FJALËT E SHENJTA🕌🤲🏻⛪🙏

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 12. Dezember 2019

LEXO DHE :  Sërish lëkundje tërmeti në vend, ja epiqendra!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.