Rama poston videon me policin shqiptar në Zvicër!

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e kësaj të premteje ka postuar në Facebook një video ku shfaqet me një polic shqiptar në Zvicër.

“Ja shqiptarët që ruajnë Zvicrën, siç ruajmë Kombet e Bashkuara. Siç ruajnë edhe shumë vende. Nga Gjilani apo jo (i drejtohet policit kryeministri) (‘Po’ i përgjigjet ai) Të fala të gjithëve në Gjilan, në Kosovë, në Shqipëri nga policia shqiptare e Zvicrës”, shprehet në video Rama.

LEXO DHE :  Kënga magjike me ndryshimin e madh/ Këtë vit nuk ka çmime, as nominime

Rama ndodhet në Zvicër pasi do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik të Davosit./E.B-dritare.net

🇦🇱👐🏿🇽🇰

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 8. November 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.