Rama poston fotot e bizneseve të mbyllura: Do ta arrijmë se s’bën objektivin!

Kryeministri Edi Rama, pasditen e kësaj të marte, ka postuar në Facebook, disa foto të bizneseve të bllokuara. Rama shkruan se aksioni antiinformalitet do të vijojë, derisa të arrihet objektivi.

#STOPINFORMALITETIT🤚

Vijojnë papushim kontrollet dhe goditjet e aktivitetit informal edhe falë qytetarëve, që po denoncojnë gjithnjë e më shumë🙏

Do të jetë një betejë e gjatë dhe këmbëngulëse, por së bashku me qytetarët aktivë, kjo betejë do ta arrijë se s’bën objektivin🤝”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 13. August 2019

LEXO DHE :  Shije e ulët në letërsi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.