“Rama ik”/ Veliaj: Po të ikë, por përpara në drejtimin e Shqipërisë!

Gjatë fjalës së tij para qytetarëve, në çelje të fushatës së PS-së, kryebashkiaku  i Tiranës, Erion Veliaj ka komentuar shprehjen e opozitës “Rama Ik!”

 “Dëgjojmë ‘Rama ik’  por unë i them PO, Rama të ikë përpara në drejtimin e Shqipërsië.”,-u shpreh Veliaj./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Çmime marramendëse/ Vipat që mbajnë  në duar unazat më të shtrenjta!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.