Protestuesit krijojnë kordon para policisë, me shirit të bardhë

Sapo ka nisur protesta e opozitës së bashkuar dhe përveç luleve e qirinjve, janë vërejtur dhe detaje të tjera nga qytetarët që janë mbledhur në protestë.

Protestues dhe mbështetës të opozitës janë rreshtuar kordon para efektivëve të policisë për të mos lejuar përplasjen e mundshme mes dy palëve. Ata kanë lidhur në krahë një shirit të bardhë në shenjë paqje./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kryeministri i Greqisë s’ka fuqi as aftësi të vërë kushte për shqiptarët, grekë s’ka as në Athinë e jo më në Shqipëri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.