Pronari nxjerr apartamentin e shkatërruar në shitje: Nga 65 mijë euro e merr 55, se i kanë rënë ca tulla!

Tërmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar dëme të mëdha, jo vetëm duke marrë 51 jetë njerëzish, por edhe duke shkatërruar mijëra banesa.

Edhe pse kjo situatë, një pronar ka nxjerrë apartamentin e tij në shitje, në një pallat i cili është shpallur i pabanueshëm dhe ku banorët janë evakuuar.

LEXO DHE :  Ulen gjakrat mes Kurtit dhe Mustafës/ Pranë marrëveshjes së shumëpritur

Apartamentin e kishte blerë 65 mijë euro, por e shiste 55 mijë eurome arsyetimin se kanë rënë vetëm ca tulla./E.B-dritare.net

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Kane kushtuar tullat.

Gepostet von Klodian Tomorri am Mittwoch, 11. Dezember 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.