Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pronari nxjerr apartamentin e shkatërruar në shitje: Nga 65 mijë euro e merr 55, se i kanë rënë ca tulla!

Pronari nxjerr apartamentin e shkatërruar në shitje: Nga 65 mijë
Tërmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar dëme të mëdha, jo vetëm duke marrë 51 jetë njerëzish, por edhe duke shkatërruar mijëra banesa.

Edhe pse kjo situatë, një pronar ka nxjerrë apartamentin e tij në shitje, në një pallat i cili është shpallur i pabanueshëm dhe ku banorët janë evakuuar.

Apartamentin e kishte blerë 65 mijë euro, por e shiste 55 mijë eurome arsyetimin se kanë rënë vetëm ca tulla./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/klodian.tomorri/videos/10218396254152384/