Princ Harry zbulon sa fëmijë dëshiron të ketë!

Princ Harry dhe Meghan Markle janë duke u përgatitur për të mirëpritur fëmijën e tyre të parë, dhe janë shumë të ngazëllyer.

Në pritjen mbretërore në nder të princit Charles, princ Harry filloi të fliste për numrin e fëmijëve që ai dëshironte të kishte.

LEXO DHE :  Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare, Rrahman Parllaku!

Në një bisedë me veteranin Falklands Simon Weston, Harry  i tha se dëshiron më shumë se dy fëmijë.

prince-harry-meghan-markle-baby

Princ Harry dhe Meghan iu bashkuan familjes mbretërore në pritjen mbretërore për të festuar 50-vjetorin e shërbimit të Charles si princ i Uellsit./E.B-dritare.net

prince-harry-meghan-markle-talk-baby

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.