Portokallia sonte nuk na bëri të qeshim si gjithmonë!

Sonte Portokallia, nuk ka përmbushur misionin e saj: të na bëjë të  qeshim si gjithmonë. Kjo për shkak se nata e sotme, është e mbushur, jo me vargje humori, por me vargje dhimbjesh, në nder të viktimave të 26 nëntorit.

 

 

View this post on Instagram

 

JEMI NJË @topchannelalbania

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Të veshur me të zeza, për ditët e që kaluam, aktorët interpretuan poezi për Atdheun, për dhimbjen, por nuk lanë pa falenderuar aq miqtë e huaj, që në këto ditë, u gjendën pranë shqiptarëve. Por edhe muzikë, me mesazhin se jeta vazhdon./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Fundjava e vipave!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.