Policia shpëton qytetarin që mori flakë nga bomba molotov

Nga hedhja e bombave molotov nga protestuesit drejt kryeministrisë, përpos plagosje së qytetarëve, flakët kanë përfshirë edhe një qytetar, i cili është shpëtuar në kohë nga polica e shtetit që kanë shuar flakët.

LEXO DHE :  Pezullohet nga detyra drejtori i Burgut 313

Bëhet me dije se pas hedhjes së bombave molotov janë plagosur nga flakët 3 efektivë të policisë dhe një qytetar./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.