Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Përleshje mes të burgosurve në burgun e Rrogozhinës

Përleshje mes të burgosurve në burgun e Rrogozhinës

5 të burgosur janë përleshur me njëri-tjetrin në burgun e Rrogozhinës, në ambientet e palestrës dhe për pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre. Ai është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes të burgosurve./K.C/dritare.net