Përfundon ndeshja, 0 me 2 për Francën

Ka përfunduar ndeshja Shqipëri-Francë, në sfidën inaguruese të stadiumit “Air Albania”. Franca ka mposhtur Shqipërinë me rezultatin 2 me 0. Goli i parë u shënua në minutën e 9 ndërsa gali i dytë në minutën e 30.

LEXO DHE :  Keni plane për sot? Ja si do të jetë moti!

E gjithë ndeshja është shoqëruar me një atmoferë entuziaste, dhe tifozat kuq e zi mbështetën kombëtren deri në minutën e fundit./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.