Pas Rita Orës, Bebe Rexha puthet në buzë me një tjetër vajzë

Bebe Rexha ka marrë pjesë në ceremoninë Grammy Awards e cila ka shkuar atje me një fustan të gjatë me dekoltenë e hapur dhe flokët i kushte bionde dhe të shkurtra.
Por, Bebe Rexha ka befasuar ku ka postuar në instagram një video, që shfaqet duke puthur në buzë një tjetër femër, pasi pak ditë më parë puthi në buzë Rita Orën.
Ka qenë pikërisht mamaja ajo të cilën Bebe Rexha e ka puthur në buzë në eventin e rëndësishëm ku merrnin pjesë të dyja./ I.M-Dritare.net

Mommaaaa ??? @bukierex @enews @giulianarancic

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

LEXO DHE :  Çfarë do të thotë të jesh i shëndetshëm seksualisht!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.