Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Pas Rita Orës, Bebe Rexha puthet në buzë me një tjetër vajzë

Pas Rita Orës, Bebe Rexha puthet në buzë me një tjetër
Bebe Rexha ka marrë pjesë në ceremoninë Grammy Awards e cila ka shkuar atje me një fustan të gjatë me dekoltenë e hapur dhe flokët i kushte bionde dhe të shkurtra.

Por, Bebe Rexha ka befasuar ku ka postuar në instagram një video, që shfaqet duke puthur në buzë një tjetër femër, pasi pak ditë më parë puthi në buzë Rita Orën.

Ka qenë pikërisht mamaja ajo të cilën Bebe Rexha e ka puthur në buzë në eventin e rëndësishëm ku merrnin pjesë të dyja./ I.M-Dritare.net

Mommaaaa ??? @bukierex @enews @giulianarancic

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on