Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt i dashuruar me një tjetër aktore

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt i dashuruar me një tjetër

Pas ndarjes nga aktorja e famshme, Angelina Jolie, dhe lidhjes me ish-gruan, Jennifer Aniston, aktori, Brad Pitt njoftohet se ka pasur një takim me një tjetër yll Hollivudi.

Aktori 55-vjeçar, sipas “The Sun” është takuar së fundmi me aktoren, Charlize Theron. Dhe sipas burimeve dyshohet se ka nisur një lidhje dashurie mes çiftit./K.C/dritare.net