Parashikimi i motit, 9 nëntor 2019

Shqipëria sot: orët e para të ditës do të jenë me vranësirave të cilat do të sjellin rrebeshe shiu afat-shkurtra kryesisht në zonën Veriperëndimore. Por gjatë mesditës dhe në vijim reshjet do të shtrihen në të gjithë vendin duke bërë që shirat të jenë mesatarë dhe lokalisht intensiv.

Temperaturat: e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes por mbeten konstante në mesditë duke u luhatur nga 3 gradë deri në 19 gradë C.

LEXO DHE :  Fundjava e vipave në foto!

Era: do të fryjë e mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 60 km/h në drejtimin Jugor duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.