Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pak minuta para performacës Jonida Maliqi fiton publikun, kryeson 3500 vota para

Pak minuta para performacës Jonida Maliqi fiton publikun, kryeson 3500 vota

Pak minuta para performancës së saj në Euroson Jonida Maliqi ka fituar votat e publikut dhe kryeson listën e cila shfaqet online në faqen e Eurosong.

Pas Shqipërisë në votim vjen Malta me rreth 3500 vota pas nesh.

Jonida Do të performojë e dyta në natën finale të festivalit më të madh të këngës evropiane që këtë vit mbahet në Tel Aviv./e.k-Dritare.net