Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pak ditë nga lindja e foshnjës mbretërore, mamja e Meghan mbërrin në Londër

Pak ditë nga lindja e foshnjës mbretërore, mamja e Meghan
Nëna e dukeshës Meghan Markle ka mbërritur në Londër, për të qenë pranë vajzës së saj, në ditën e lindjes së foshnjës mbretërore.

Doria Ragland, e cila jeton në Los Anxhelos, ka mbërritur në Britaninë e Madhe të dielën.

Ashtu si të gjithë nënat, Doria dëshiron të jetë me vajzën e saj, në ditën e veçantë për të, kur për herë të parë Meghan do të bëhet nënë.

Mamaja e Meghan ka jetuar në Kaliforni, atje ku ka lindur dhe Meghanin. Por tashmë ajo jeton në Los Angelos dhe punon si instruktore e jogës dhe punonjëse sociale. Ajo vjen herë pas herë në Londër, për të parë vajzën e saj.

Kujtojmë që Meghan ka shkëputur marrëdhëniet e saj me anëtarët e tjerë të familjes së saj./E.B-dritare.net