Opozita sërish në protestë, ja kur do të zhvillohet tubimi i parë!

Pas ndërprerjes prej disa muajsh, opozita do të rikthehet sërish në protestë. Sipas News 24, në muajin shkurt do të mbahet një protestë kombëtare.  Tubimi i parë kombëtar po diskutohet për t’u mbajtur mes datave 20 dhe 22 shkurt./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Vrasja që tronditi Kosovën, Lutfi Haziri nuk mban lotët

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.