ONM kërkon apelimin e vendimit për kryeprokurorin e Kavajës

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit i ka paraqitur Komisionarëve Publikë rekomandimin për ankimimin në KPA të vendimit të konfirmimit në detyrë të kryeprokurorit të Kavajës, Artan Madani.

Madani u konfirmua në detyrë nga KPK-ja më 1 korrik.

 “Komisionarët Publikë, pasi të njoftohen me shkrim për vendimin nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, do ta shqyrtojnë atë krahas rekomandimit të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit. Ky vendim ende nuk është njoftuar.”, thuhet në njoftim./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  14 restorantet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë!

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.