Nuk mori çmim në Grammy, Bebe Rexha ka dy fjalë për të thënë

Mbrëmjen e djeshme u ndanë çmimet Grammy për artistët më të talentuar në muzikë. Mes shumë të nominuarve ishte dhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha.

Ajo nuk mori asnjë çmim, por ndihet falënderuese dhe e fituar për nominimin në dy kategoritë, artiste e talentuar dhe e respektuar.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo shkruan: “Faleminderit shumë Recording Academy për mbrëmjen e mrekullueshme dhe nderin e të qenit e nominuar në dy kategori, artistët e talentuar dhe të respektuar. Po bëj një festë “fituese apo humbëse” sonte, sepse për mua fitore ishte nominimi”.

 

Pavarësisht se nuk mori çmim, Bebe Rexha mbete një nga këngëtaret më influente në botë ku të gjitha këngët e saj bëhen hit./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Sonila Meço: Pushimi nesër për fëmijët, improvizim i qeverisëPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.