Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Njihuni me sozinë e Meghan Markle!

Njihuni me sozinë e Meghan Markle!

Është e vështirë të besosh që Meghan Markle mund të ketë një sozi, por ja që është e vërtetë. Legjendat urbane thonë se të gjithë në këtë Tokë kemi sozitë tona, dhe këtu as mbretërorët nuk bëjnë përjashtim.

Influencerja me emrin Akeisha Varnado Land është vajza e cila i ngjan shumë Meghanit. Ajo postoi një foto me të bijën në Instagram dhe tërhoqi shumë vëmendje. Jo sepse ishte foto aq e bukur, por sepse Akeisha duket komplet si Meghan. Shiheni vetë:

 

 

View this post on Instagram

 

An #usie with my littlest love in our matching “LOVE” sweatshirts from @coolkiidzwear ❤️ • What I love about these sweatshirts is not only their obvious adorableness, but also the fact that they aren’t super thick. Which is perfect for fall and winter because you can layer it with other things and not worry about sweating out your hair (ain’t nobody got time for that! ??‍♀️). And if your kid(s) are anything like mine, they get hot real fast running around all day, so lightweight layers are imperative. I also love that you’re able to take the layers off to rock it in the spring for those still cool days. These sweatshirts are perfect for year round cuteness! • Have a great week friends and remember to tell the people you care about that you love them... and as always, keep it cute! ?

A post shared by Greyson Regina Land (@greyson_land) on

Jo, nuk po ju gënjejnë sytë, sepse ajo është sozia e Meghan, ndërsa Meghan Markle e vërtetë është kjo më poshtë!/E.B-dritare.net