Një orë para mbylljes së votimeve, Veliaj publikon foton me Kajanin

Një orë para se të mbyllen votimet në Shqipëri, kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka hedhur një foto në Instagram, me Kajanin. Veliaj u bën thirrje shqiptarëve, që të votojnë në këto pak minuta që kanë mbetur.

“Na erdhi një “vëzhgues” në shtab 👼🏻 Ka edhe 1 orë ⏱kohë për të votuar! ✌️🌹Mos përto! 🚀Merr pak minuta dhe VOTO! 🗳Vetëm kështu mund të thuash nesër se edhe ti dhè një kontribut për transformimin e qytetit! Forca miq!”,-shkruan Veliaj./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Këto janë ushqimet që ngadalësojnë metabolizmin!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.