Një lloj pice për çdo shenjë astrologjike

Margarita, katër djathërat, Diavola… Ja pica që bën për ju sipas shenjës astrologjike që keni.

Dashi: Pica me djathë dhie, domate të thata dhe borzilok. Kjo picë e thjeshtë me shije Italie është ajo që do ju shijojë më shumë personave të kësaj shenje.

Demi: Pica Poutine. Personave të kësaj shenje ju pëlqen shumë ushqimi dhe përzierjet i adhurojnë.

Binjakët: Pika me shumë shije. Sipas Dritare.net, për personat e kësaj shenjë nevojiten pica me shije të ndryshme në çdo rast.

Gaforrja: Pica Margarita. Personat e kësaj shenje janë klasikë dhe besnikë  kështu që kjo picë ju përshtatet më së shumti.

Luani: Pica Bolonjeze. Mishin e grirë këta persona e adhurojnë kështu që edhe pica ju përshtatet e tillë.

Virgjëresha: Calzone. Një picë e mbushur dhe e mbyllur është idealja për personat e kësaj shenje.

LEXO DHE :  Zbuloni filmin e preferuar të çdo shenje astrologjike

Peshorja: Pica me djathë dhe mjaltë. Atyre ju pëlqen përzierja e shijeve të kripura e të ëmbla prandaj dhe pica duhet të jetë e tillë.

Akrepi: Pica me çokollatë. Të habitur? Në fakt personave të kësaj shenje ju pëlqejnë shumë ëmbëlsirat.

Shigjetari: Pica Diavola me shumë pikante. Kjo është pica që i bën ata të ngopen dhe ta shijojnë sa më shumë.

Bricjapi: Pica Regina ë bërë në shtëpi. Shijet e shumta iu pëlqejnë mjaft personave të kësaj shenje.

Ujori: Pica hawaiane. Duke qenë se personave të kësaj shenje ju pëlqen përzierja e kripës dhe sheqerit pse të mos provojnë picën me ananas dhe proshutë?

Peshqit: Pica me salmon. Proshutat e detit personat e kësaj shenje i adhurojnë kështu një pica e tillë do ua përmbushte shijet plotësisht. /A.S-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.