Një ide për kostume, nga moderatoret e pasditeve!

Kostumet janë mbase të vetmet veshje që nuk do të dalin asnjëherë nga moda. Me kalimin e kohës, edhe ky stil ka pësuar ndryshime. Një xhaketë herë kombinohet me pantallona të gjëra, herë me të ngushta, apo me rrip në bel. Por sidoqoftë modeli, një kostum është një ide perfekte për sidomos në takimet serioze. Sezonin e tyre,e kanë çelur edhe moderatoret e njohura të pasditeve në ekranet shqiptare. Me ngjyra, bardhë e zi, një sërë idesh të prezantuara nga Rudina Magjistari, Bieta Sulo dhe Evi Reçi./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Detaje të reja nga vrasja e 29-vjeçarit në Astir

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.