Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Shumë surpriza! Çfarë do ndodhë në spektaklin e sotëm të Big Brother VIP!

Shumë surpriza! Çfarë do ndodhë në spektaklin e

Në shtëpinë e Big Brother Vip dinamikat dhe debatet sa vijnë e shtohen, teksa banorët janë përballur me sfida të shumta.

Një situatë e pazakontë në shtëpinë e “Big Brother Vip”. ‘Hallva e vdekjes’, siç e quajti Erjola përgatitur për çiftin Ilnisa-Meriton ka ‘ndezur gjakrat’ si kurrë më parë. Thyerje e rregullave apo çështje morali? Kush do të eleminohet?

Me shumë surpriza dhe dy hyrje të reja që pritet të trondisin shtëpinë./K.C/dritare.net