Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E rëndë/ Burri vret bashkëshorten dhe vëllain!

E rëndë/ Burri vret bashkëshorten dhe vëllain!

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Gramsh, ku një burrë ka vrarë vëllanë dhe gruan.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tervol të Njësisë Aimistrative Pishaj. Autori Xh. S, rreth 75 vjeç, ka vrarë bashkëshorten Z.S dhe vëllanë Sh.S../L.F-dritare.net