Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nevina Shtylla tregon sa para shpenzon në një muaj

Nevina Shtylla tregon sa para shpenzon në një muaj

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla, në rubrikën "Trotuar", në " E diell",  ka treguar sa ka qenë rroga e saj e parë dhe sa para harxhon në muaj.

Nevina u shpreh se rroga e parë ka qenë 25,000 lekë, ndërsa në një muaj shpenzon 50,000 lekë.

"Kam patur fatin të punoj që e vogël. Madje mund ta them që rroga ime e parë ka qenë 250 mijë lekë të vjetra, bashkë me siguracionet. Unë ia dilja edhe të kurseja sepse jetoja me familjen. Mundohesha të hiqja edhe një pjesë për familjen sepse është detyrim. Sot jam prapë në fazë kursimi. Harxhoj tek 500 mijë lekë në muaj sepse kam harxhime. Vetëm të vij në Top Channel me makinë është harxhim. Paratë nuk po i kursej për pushime, por për të krijuar diçka timen", u shpreh Nevina. /E.B-dritare.net