Në shtëpinë e Arbana Osmanit vijnë festat, përgatitet bredhi i Krishtlindjeve!

Edhe pse jemi në mesin e nëntorit, festat dalëngadalë po vijnë në të gjithë familjet shqiptare. Pasditen e kësaj të diele, Arbana Osmani, përmes postimeve në Instastory, ka treguar se edhe në familjen e saj atmofera e fundvitit ka ardhur.

LEXO DHE :  Motrat Kardashian kapen keq me njëra-tjetrën, ja pse!

Ajo sëbashku me djalin e saj Jonin, kanë zbukuruar bredhin e Krishtlindjeve duke e bërë shtëpinë një ambjet që të ngrohtë që të thërret për të kaluar ditë të bukura./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.