Horror në azil/ 102-vjeçarja vret 92-vjeçaren

Një skenë horror ka ndodhur në një azil pleqsh në Shezi-Syr-Marnë, në veri të Francës.

Mësohet se një 92-vjeçe është vrarë nga fqinja e saj 102-vjeçare, që jetonte te dhoma ngjitur.

LEXO DHE :  Artur Zheji i sëmurë? Analisti shpjegon të vërtetën

92-vjeçarja është gjetur e vdekur pasi kishte marrë shumë goditje të forta në kokë.

Mjekët kanë nisur të bëjnë analizat psikiatrike, pasi dyshohet se gruaja ka kaluar në sëmundje mendore./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.