Ndeshja me Tuqinë, dalin në shitje bileta të tjera për tifozët kuqezi

Federata Shqiptare e Futbollit, pas bllokimit të shitjes së biletave për tifozët kuqezi, bën me dije se ka nxjerrë në treg 1000 vende të mbetura në stadiumin “Sukru Saeaçoglu”, në Turqi.

“Të gjithë tifozët kuqezi që dëshirojnë të sigurojnë një biletë për ndeshjen e nesërme, mund të shkruajnë nga ky moment në këtë adresë email-i: [email protected] ose të telefoni në këtë numër telefoni: +355698296604”, thuhet në njoftim.

LEXO DHE :  Pse miqtë më të mirë i njohim në universitet!

Kujtojmë që ndeshja për kualifimin në Euro 2020 është nesër në orën 20:45./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.