Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nata e Shën Valentinit në shtëpinë e Romeos dhe Zhuljetës, ja si mund të fitoni!

Nata e Shën Valentinit në shtëpinë e Romeos dhe
E keni menduar ndonjëherë që ditën më romantike të vitit a kaloni në shtëpinë e Zhulietës dhe Romeos në Itali? Epo kjo mund të bëhet realitet.

Ky është një ndër destinacionet më të preferuara për të dashuruarit, që  ndodhet në Verona.

Padyshim ballkoni më i famshëm në Itali.

Tashmë të gjithë të dashuruarit, e kanë një mundësi. Ajo që duhet të bëni është thjeshtë të shkruani historinë e dashurisë tuaj në këtë adresë.

Sigurisht, mbase nuk do të jeni aq i mirë sa Shekspiri, por fatit nuk i dihet. Për një mundësi të tillë, ja vlen të provosh./L.F-dritare.net