Nard Ndoka kundërshton Lulzim Bashën

Kreu i Partisë Demorkristiane, aleat i PD,  Nard Ndoka ka reagaur pas dështimit të protestës e cila ishte lajmëruar nga opozita ditën e sotme, ku shoferët duhet të fiknin makinat 3 orë në shenjë proteste kundër rritjes së çmimit të naftës.

Ndoka, ka dalë kundër linjës së opozitës, dhe vetë kryetarit të PD, Lulzim Basha duke shkruar se fikja e makinave në këtë temperaturë të lartë, është një torturë për shoferët.

LEXO DHE :  Tërheq firmën Halit Valteri: Nëse zëvendësohet Rudina Hajdari, do të largohemi!

“Tre orë me fik makinat në temepraturë 30 gradë, i bie me dënu veten, jo qeverinë”-shkruan Ndoka në rrjetet sociale./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.