Vdes nga mbidoza, motra e yllit të One Direction

Motra 18-vjeçare e yllit të One Direction, Louis Tomlinson ka vdekur nga mbidoza e kokainës.

Félicité Tomlinson, motra më e vogël e Louis, u gjet e pajetë në apartamentin e saj në Londër.

Felicite ra në depresion dhe filloi të abuzonte me drogën pas vdekjes së nënës së saj./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Befason Trump/ Ndërmjetësuesin Kosovë-Serbi, Grenell e bën drejtor të inteligjencës amerikane!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.