Moti, ja sa do të shënojnë temperaturat sot!

Moti i kthjellët dhe temperatura të larta do të mbizotërojnë sot, në të gjithë territorin e vendit, për shkak të masave ajrore me origjinë afrikane.

Gjatë pasdites zonat malore paraqiten me vranësira të lehta.

LEXO DHE :  Konfirmohet në detyrë zëvendës Prokurori i Përgjithshëm

Temperaturat e ajrit do të rriten në vlerat minimale dhe ato maksimale, duke luhatur nga 17 gradë celsius deri në 38 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.