Meta takohet me Macron: Bashkëpunimi me Francën është shumë i rëndësishëm!

Me rastin e Forumit të Parisit për Paqe, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka takuar Presidentin e Francës Emmanuel Macron.

Meta e ka njoftuar takimin në Facebook, ku shkruan se bashkëpunimi me Francën është shumë i rëndësishëm për të ardhmen europiane të Shqipërisë.

“Kënaqësi e veçantë të takohesha mbrëmë me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me rastin e Forumit të Parisit për Paqen! Bashkëpunimi me Francën, shumë i rëndësishëm për të ardhmen tonë europiane! 🇦🇱🤝🇫🇷’, shkruan Meta./E.B-dritare.net

Kënaqësi e veçantë të takohesha mbrëmë me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me rastin e Forumit të Parisit për Paqen! Bashkëpunimi me Francën, shumë i rëndësishëm për të ardhmen tonë europiane! 🇦🇱🤝🇫🇷

Gepostet von Ilir Meta am Montag, 11. November 2019

LEXO DHE :  Në emër të shpresës, Era Rusi dhe Ylli Baka këngë për tërmetin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.