Meta për Haradinajn: Krenar për karakterin e tij frymëzues!

Pas takimit me kryeministrin e dorëhequr të Kosovës, Ramush Haradinajn, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka bërë një status në rrjete sociale, ku shkruan se për të ishte kënaqësit të takohej me të në Prishtinë.

Meta gjithashu shkruan se, ndihet krenarë për karakterin e tij frymëzues.

LEXO DHE :  Rama në Bruksel, takim me presidenten e KE, Ursula von der Leyen

“I lumtur të takoja sot Kryeministrin Ramush Haradinaj në Prishtinë. Krenar për karakterin e tij frymëzues!🇦🇱🤝🇽🇰2, shkruan Meta./E.B-dritare.net

Gepostet von Ilir Meta am Sonntag, 21. Juli 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.