Merr flakë autobusi/ Tmerrohen pasagjerët e linjës Fier-Përmet

Foto Ilustruese

Autobusi i linjës Fier-Përmet ka marrë flakë në ecje, duke bërë që pasagjerët të zbresin menjëherë nga ai të tmerruar.

Policia njofton se ka qenë ora 09:05, kur mjeti tip autobus me targa AA 502 BE, që drejtohej nga shtetasi H.H, duke udhëtuar me pasagjerë nga Fieri për në Përmet, në fshatin Malas, Mallakastër, ka marrë flakë në ecje e sipër.

LEXO DHE :  Tragjedi në Gramsh/ Rrëzohet makina, 2 të vdekur 8 të plagosur

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë policia dhe shërbimi i zjarrëfikësve.

Policia ka njoftuar se nuk ka të lënduar./ dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.