Merkatoja e vitit/ Bindet PSG, Neymar kthehet në Barcelonë

 

Barcelona më në fund arriti të bindë Paris San Zhermenin për rikthimin e Neymar në Katalonjë. Presidenti i Barcelonës, me shumë përpjekje arriti të bindë Naser Al Khelaifi, për të lënë të lirë lojtarin. Ajo që pritej prej kohësh, më në fund u arrit mes një marrëveshjeje mes dy palëve./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Aksion si nëpër filma/ Video kur policia ndjek një 18-vjeçar në rrugët e Tiranës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.