Melania Trump u përgjigjet kritikave, dhe mbron pemët e kuqe të Krishtlindjeve

Melaina Trump, Zonja e Parë amerikane, u kritikua ashpër nga komentet, kur postoi foto e pemëve të kuqe në Shtëpinë e Bardhë, që kishte zgjedhur për Krishtlindje.

Njerëzit filluan ta sulmonin duke krahasuar pemët me gjakun dhe filmat horror. Ajo ka zgjedhur reaguar në lidhje me këto akuza, dhe gjatë fjalës së saj në Liberty University, Melania tha se jetojmë në shekullin e 21 dhe çdokush ka shije të ndryshme.

LEXO DHE :  Plas sherri mes Portokalli dhe Klanifornia

Image result for melania trump

“Jemi në shekullin e 21 dhe çdokush ka shije të ndryshme. Unë mendoj se ato duken fantastike. Shpresoj që çdokush të vijë dhe t’i vizitojë. Në jetën reale, ato duken akoma më të bukura. Dhe jeni të gjithë të mikpritur të vizitoni Shtëpinë e Bardhë, shtëpinë e njerëzve”, u shpreh ajo./E.B-dritare.net

Image result for red christmas tree

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.