Meghan Markle i bën dhuratën më fantastike princit Harry, për Krishtlindje

Princi Harry ka marrë një dhuratë të parakohshme Krishtlindjesh nga gruaja e tij, Meghan.

Dukesha e Sussex  ka bërë të qartë se është e lumtur që princi Harry të shkojë për gjueti me pjesën tjetër të familjes mbretërore.

Kishte spekulime se ish-aktorja amerikane i kishte thënë Harry-t se, nuk mund të merrte pjesë në traditën e familjes mbretërore, të gjuetisë në Sandringham, informon dritare.net.

LEXO DHE :  10 gjërat që pengojnë gjumin e rehatshëm, natën

Por një burim pranë familjes mbretërore, tregon se, është krejtësisht i pavërtetë fakti se, Meghan-i e ka ndaluar Harry-n të shkojë për gjueti. Lajmi ka gëzuar pamasë edhe shokët e Harry-t, të cilët kishin frikë mos princi hiqte dorë nga gjuetia./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.