Meghan Markle: Do komunikoj me babanë , kur ai të mos flasë më në media

Fundjavën që lamë pas, babai i Meghan Markle, Thomas, ka dalë sërish në media dhe ka treguar disa letra që sipas tij, ia ka dërguar Meghan ndër vite.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Meghanit, dhe burime pranë saj bëjnë me dije se që kur Meghan është martuar me princ Harryn, vetëm një herë  i ka dërguar letër.

Meghan Markle, sipas burimeve, ka thënë që ajo kishte dëshirë të mbante lidhje me babanë, por problemi është se ai flet shumë për mediat.

LEXO DHE :  Këta banditë, nuk duhen thjeshtë të përmbysen politikisht, duhen përbuzur estetikisht

Nëse ai do mbante disa gjëra sekrete, dhe nuk do i rrëfente të gjitha, Meghan mund të kishte një marrëdhënie më të mirë me babanë e saj.

Ajo gjithashtu ka thënë se do lidhë sërish marrëdhënie nëse babai i saj, nuk do të ketë më lidhje me motrën e saj Samatha, ku sipas Meghan ka qenë një nga shkaktaret kryesore që lidhja babë e bijë është shkëputur./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.