Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Marsela Çibukaj: Ashtu si dikur fëmijë, as sot nuk gjej dot fjalë për Ardit Gjebrenë!

Marsela Çibukaj: Ashtu si dikur fëmijë, as sot nuk gjej dot

Ardit Gjebrea i ka dhuruar një buqetë me trëndafila artistes Marsela Çibukaj, e cila ishte pjesëmarrëse në festivalin e Këngës Magjike.

Marsela ka postuar foton në Instagram dhe është kthyer pas në kohë, duke kujtuar sesi kush ishte një vajzë e vogël ka pritur me orë të tëra, për t’i dhuruar dy trëndafila Gjebresë, në një nga koncertet e tij në Vlorë.

Mes turmës, tregon ajo, mundi t’i afrohej Gjebresë, dhe ia kishte dhuruar pa i thënë asnjë fjalë, dhe pse ishte artisti i saj i preferuar.

Sot, ndërsa ka marrë ajo trëndafilat nga moderatori, shkuan se nuk gjen sërish fjalë. Postimin e saj e përmbyll duke thënë se është mirënjohëse pafund.

Mami Adelina me kishte veshur bukur dhe me kishte prere floket "kapelon" kastile per eventin me te bukur te atij viti. Do shihja me ne fund koncertin e Ardit Gjebreas ne Vlore. Prita me ore te tera ne radhe me ato lule ne dore me shpresen qe te mos me prisheshin deri sa tja dhuroja ne skene artistit tim te preferuar. Arrita tja dhuroja ato lule me ne fund duke u shtyre mes njerezve qe kendonin "Jon" dhe " Makina e Memories". Kur iu afrova, mbaj mend qe nuk arrita te thoja asnje fjale te vetme. Sa suprizuese eshte jeta. Edhe sot s'po gjej dot fjalet. Si mund ta imagjinonte dot ajo vajze e vogel qe ato 2 trendafila nje dite do ti riktheheshin ne nje buqete kaq te bukur pikerisht nga Artisti i saj i preferuar ? Mirenjohese pa fund”, shkruan Marsela Çibukaj./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Mami Adelina me kishte veshur bukur dhe me kishte prere floket "kapelon" kastile per eventin me te bukur te atij viti. Do shihja me ne fund koncertin e Ardit Gjebreas ne Vlore. Prita me ore te tera ne radhe me ato lule ne dore me shpresen qe te mos me prisheshin deri sa tja dhuroja ne skene artistit tim te preferuar. Arrita tja dhuroja ato lule me ne fund duke u shtyre mes njerezve qe kendonin "Jon" dhe " Makina e Memories". Kur iu afrova, mbaj mend qe nuk arrita te thoja asnje fjale te vetme. Sa suprizuese eshte jeta. Edhe sot s'po gjej dot fjalet. Si mund ta imagjinonte dot ajo vajze e vogel qe ato 2 trendafila nje dite do ti riktheheshin ne nje buqete kaq te bukur pikerisht nga Artisti i saj i preferuar ? Mirenjohese pa fund. #Repost @arditgjebrea (@get_repost) ・・・ Ja tufa me lule për ty, e dashur @marselacibukaj me gjithë mirënjohjen për zërin dhe artin tënd.

Un post condiviso da Marsela Çibukaj (@marselacibukaj) in data: