Makina përplaset me murin, humb jetën një 34-vjeçar në Gjirokastër

Një aksident ka ndodhur në mesnatë, në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një mur.

Si pasojë ka humbur jetën pasagjeri që ndodhej në makinë, 34-vjeçari Julian Loloçi.

LEXO DHE :  Finalja e Këngës Magjike/ Ja si u veshën vipat!
Julian Loloçi, viktima e aksidentit

I plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit, shtetasi Enrik Hyseni, 33 vjeç i cili ndodhet në spital. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë, por policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.