Lushnje/ Makina përplas tre fëmijë që po shkonin në shkollë

Mëngjesin e sotëm, një makinë në Lushnje ka përplasur tre fëmijë, të cilët po kalonin rrugën për të shkuar në shkollë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Allkaj, ndërsa mësohet se nga aksidenti fëmijët kanë marrë plagë të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

LEXO DHE :  Video/ Babai e mëson vajzën të qeshë sa herë shpërthen një bombë në Siri

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.