Lezhë/ Zetori del nga rruga, humb jetën 70-vjeçari

Foto ilustruese

Një 70-vjeçar në Talë të Lezhës ka humbur jetën, pasi mjeti i tij tip Zetor, ka dalë nga rruga. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:50.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në  vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Publikohet video/ Ja roli i kryeministrit Rama në filmin e Ermal Mamaqit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.