Kuvendi miraton anëtarët/ BE: Gjykata Kushtetuese të jetë funksionale sa më shpejt

Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë ka reaguar në lidhje me miratimin e dy emrave të Gjykatës Kushtetuese, të cilët u miratuan sot në Kuvend. BE-ja, mbështet këtë vendim, ndërsa në njoftim thuhet se duhet që sa më shpejt Gjykata Kushtetuese, të jetë funksionale./LF-dritare.net

LEXO DHE :  SHBA vendos rregulla të forta/ Ja kujt i ndalohet hyrja në kufirin amerikan!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.